Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności określoną w regulaminie.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce OK

Widgety

System widgetów pozwala na dostosowanie górnej belki serwisu HomeOffice360 do własnych potrzeb. Po kliknięciu na ikonkę koła zębatego znajdującą się z lewej strony, włącza się tryb konfiguracji, w którym można dodawać, usuwać i konfigurować widgety. Metodą przeciągnij i upuść można zmieniać kolejność widgetów na belce. Aby zapisać konfigurację widgetów należy ponownie kliknąć na ikonkę koła zębatego.

Kursy walut NBP

Widget wyświetlający kursy średnie NBP czterech najpopularniejszych walut. W konfiguracji widgetu możesz wybrać domyślną walutę, która będzie zawsze widoczna na górnej belce.

Czytnik RSS

Widget wyświetlający najnowsze newsy pobierane z wybranego kanału RSS. Kliknięcie na newsa otwiera w nowym oknie docelową stronę z pełną treścią artykułu. W konfiguracji widgetu możesz wybrać jeden z dostępnych kanałów RSS. Ten widget może być dodany na belkę wielokrotnie.

Radio

Widget prezentujący stacje radiowe nadające swój program w internecie. Kliknięcie na wybraną stację powoduje otwarcie w nowym oknie strony internetowej z „audio playerem”. W konfiguracji widgetu możesz ustawić kolejność stacji radiowych metodą przeciągnij i upuść tak aby trzy ulubione stacje były zawsze widoczne na górnej belce.