Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności określoną w regulaminie.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce OK

Aplikacje mobilne

Dzięki zintegrowanym z serwisem HomeOffice360 aplikacjom mobilnym iOS i Android uzyskasz szybki dostęp do najważniejszych informacji gdziekolwiek jesteś. Aplikacje nie zawierają pełnej funkcjonalności serwisu WWW tylko są jego uzupełnieniem. W szczególności nie można z poziomu aplikacji mobilnych wprowadzać i edytować kosztów i przychodów oraz wykonywać innych czynności, które wymagają wpisywania dużej ilości tekstu.

System widgetów

Pierwszym ekranem widocznym po zalogowaniu się do aplikacji HomeOffice360 jest pulpit, który możesz dostosować do swoich potrzeb wedle uznania. Tapnij i przytrzymaj widget aby go usunąć lub zmienić jego miejsce na pulpicie. W celu dodania nowego widgetu tapnij na ikonę „+” znajdującą się na belce nawigacyjnej.

Aplikacja udostępnia następujące widgety:

  • Nadchodzące płatności
  • Zaległe płatności
  • Podsumowanie miesiąca


Umieść na pulpicie te informacje, z których najczęściej korzystasz i potrzebujesz mieć do nich szybki dostęp.

 

Wzór zabezpieczający

Aby dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo danych możesz zdefiniować w Ustawieniach aplikacji wzór zabezpieczający – tzw. lock pattern. Jeśli wzór zostanie ustawiony to zawsze po kilku minutach bezczynności będzie wymagane narysowanie prawidłowego wzoru żeby odblokować aplikację. Wzór zabezpieczający zawsze możesz zmienić lub usunąć.

Blog

Na naszym blogu piszemy o wielu, mamy nadzieję, interesujących rzeczach dlatego dostęp do wszystkich wpisów możliwy jest również z poziomu aplikacji mobilnych. O najważniejszych i najciekawszych wpisach będziesz informowany za pomocą powiadomień PUSH.