Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności określoną w regulaminie.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce OK

Cennik

W HomeOffice360 płacisz tylko za te funkcjonalności, z których faktycznie korzystasz. W każdej chwili możesz zacząć używać nowego modułu lub zrezygnować z jakiegoś. W ramach podstawowego abonamentu Twój zespół może liczyć maksymalnie 3 osoby (wliczając Ciebie). Każdy nowy użytkownik powyżej 3 jest dodatkowo płatny. Możesz zaprosić do zespołu tyle osób ile potrzebujesz – nie ma górnego limitu liczby użytkowników.

 
Finanse
Moduł Finanse służy do planowania przychodów i kosztów w firmie. Umożliwia kategoryzowanie transakcji, generowanie raportów, wysyłanie przypomnień o nadchodzących płatnościach oraz oznaczanie transakcji jako zapłaconych.
15 PLN
 
Czas
Moduł Czas wspomaga zarządzanie zadaniami i tworzenie planu prac jak również służy do ewidencjonowania czasu pracy poświęconego na poszczególne projekty i zadania dostarczając wartościowych statystyk i raportów.
już wkrótce
 
Projekty
Moduł Projekty wspomaga zarządzanie projektami w firmie dostarczając aktualnych informacji o statusie realizowanych prac. Umożliwia kontrolowanie czasu, budżetu i zakresu projektu oraz ułatwia współpracę między członkami zespołu i klientem.
już wkrótce
 
Dodatkowi użytkownicy (powyżej 3)
W ramach podstawowego abonamentu Twój zespół może liczyć maksymalnie 3 osoby (wliczając Ciebie). Każdy nowy użytkownik powyżej 3 jest dodatkowo płatny. Możesz zaprosić do zespołu tyle osób ile potrzebujesz – nie ma górnego limitu liczby użytkowników.
10 PLN/
użytkownik

Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%

 

Wypróbuj za darmo przez miesiąc
Chcesz mieć
więcej czasu
na testowanie
aplikacji?
  1. 1Polub nasz fanpage na facebooku:
  2. 2Podaj swój e-mail (taki sam jak na Facebooku). Na Twój adres zostanie wysłany kupon rabatowy wydłużający bezpłatny okres testowy o dodatkowy miesiąc!
      
  3. 3Zarejestruj się w serwisie podając na formularzu kod rabatowy otrzymany w mail.
  4. Testuj za darmo przez 2 miesiące!